Terug naar het nieuwsarchief

Woensdag 12 juli 2017

13 juli 2017

Jubal Facebook

Woensdag 12 juli 2017

Vandaag een vrije dag voor het corps. Lekker naar het strand in Gruissan. Dat betekent een busrit van zo’n twee uur en een temperatuurstijging van twaalf graden. Voelt de 20˚C in Mazamet nog fris aan, dan is 32˚C gewoon heet. De supportstaff bezoekt als eerste het dorpje waar een markt is. De leden vertrekken direct naar het strand. Het is heerlijk. Men ligt op het strand, vaart op het water of eet en drinkt wat op een terrasje. Echt genieten, zeker als we de slechte weersberichten vanuit Nederland lezen. Dit voelt als vakantie.
Het diner bestaat vanavond uit spaghetti en daarna is er nog wat tijd om in de supermarkt door te brengen.
Voor het avondprogramma staat er een spelactiviteit op het programma. Onder leiding van Michael de Weerdt wordt er een “Jubal”uitvoering van het welombekende “Ren je Rot” gedaan. Het was een leuke dag.

Morgen op weg naar Puy Guillaume. Ongeveer zes uur in de bus. Nu…… “lights out”.

Woensdag 12 juli 2017 (foto 1 van 4)Woensdag 12 juli 2017 (foto 2 van 4)Woensdag 12 juli 2017 (foto 3 van 4)Woensdag 12 juli 2017 (foto 4 van 4)