De nieuwe samenwerking met Majestic heeft er voor gezorgd dat ook Jong Jubal in aanmerking is gekomen voor een nieuwe drumline. Slechts een half jaar geleden werden de nieuwe drums uitgezocht en afgelopen woensdag was het dan zover, de nieuwe drums werden geleverd en dus was het tijd om cadeautjes uit te gaan pakken. Jong Jubal heeft daarmee eerder een nieuw percussion dan Jubal, dat na dit seizoen aan de beurt is.
Rond 19.30 arriveerde Jaap Ruisch van Majestic, samen met zijn zoon en een afgeladen wagen, bij het JMC. Na een gezellig bakje koffie een kennismaking met ons half verbouwde JMC werden de spullen uitgeladen. Fantastisch om alleen al die dozen al op tafel te zien staan, wetende dat daar een gloednieuwe drumline voor onze kids in zit.
Tijd om uit te pakken. Het is toch spannend! Zou de kleur zijn wat we in gedachten hadden? Jazeker, mooier dan we hadden gedacht. Het is echt geweldig dat Jong Jubal deze nieuwe drums heeft kunnen krijgen. Dat hadden we een jaar geleden niet durven hopen. De kinderen hebben ze nog niet kunnen bewonderen, maar dat komt na de vakantie vast helemaal goed.
De komende periode zal de percussion staff al het instrumentarium gaan voorzien van nieuwe vellen en de juiste tuning, zodat we het naseizoen kunnen blinken met ons nieuwe materiaal. Het seizoen is pas halverwege maar met de komst van een nieuw pitinstrumentarium én deze nieuwe drumline kan het wat ons betreft nu al niet meer stuk.




